çok teşşekkürederim herkeze

Paylaş
    eee

Ad Soyad : elif şahin
    Forum Kayıt : 19/08/10

çok teşşekkürederim herkeze

Mesaj tarafından eee Bir 20/8/2010, 10:40 am

ne kadarda duyarlıymışsınız burdaki herkez güvercin besliyor ama bakıyorumda herkezin bilgisi sallabaş gibi yaygın hastalıklar hakkında paylaşım yapılıyor oda burda 1 2 kişi var tam bilgili onlardan duydukları ile sağa sola şöyle yap böyle yap diyorlar başkada ben hayvana sadece yem veririrm su veririm havada 2 takla attırrım başkada anlamam diyorlar acıkcası yazık gercekten cok yazık o canlıları eylence olarak görmek.. bunları nedenmi yazıyorum dün gece 2 defa kanadı kırık lütfen diye yazdım belki aranızda biri vardır yardım eder diye ben çaresiz kaldım ama burdaki insanlar sadece okumakla kaldılar deseydimki sallabaş oldu herkez şunu vver bunu ver temiz tut gibi ezber yapıcaklardı ben kafes hayvanlarımdan dolayı başka siteye üyeyim orda bir hastalıkta yardıma ihtiyacım olsa yazdığımdan 1 saat sonra en fazla yardım için yazıyorlar bilgi yoksa bile gecmiş olsun diye yazıyorlar çünkü onlarda can taşıyorlar burda o düzen yok bence herkeze tekrar teşekkürler
    security

Ad Soyad : E.Çağatay ÇÖL
    Doğum Tarihi : 30/11/83
    Forum Kayıt : 12/05/10

Geri: çok teşşekkürederim herkeze

Mesaj tarafından security Bir 20/8/2010, 2:44 pm

eee şimdi benim kuşumun da başı ağrıyo hadi sen yardım et neden etmiyorsun? çünki burda değilsin.
    ayrıca burda kimse veterinerlik fakültesi mezunu değil.ihtiyacınıza yardımcı olacak biri bulunsaydı illaki yardımcı olunurdu.
    bu forumda sular bu şekilde akıyor övdiğinüz sitede nasıl akıyor bilemeyiz burada forumumuzu karalayacak şekilde provakasyon yapmanızı şiddetle kınıyorum.
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 20/8/2010, 3:40 pm

Gecmis olsun
    Beysan Taştan

Ad Soyad : beysan taştan
    Doğum Tarihi : 14/03/67
    Forum Kayıt : 06/03/09

Mesaj tarafından Beysan Taştan Bir 20/8/2010, 9:46 pm

elif hnm.bende bazen yetişemediğim oluyo.benim işlerim yoğun oluyo.ama sonuçta herkeze yetişmeye çalışıyorum.biraz normal karşılamak lazım.
    yukarıda söylediklerinizin çoğunda doğruluk payı var.size hak veriyorum.
    ama böyle acil durumlarda ilk yardım sayfasının başında benim telefon numaram var.arıyabilirsiniz.
    ben bu gibi durumlara alışığım. kimseden rahatsızlık duymam.
    tekrar geçmiş olsun.

En son Beysan Taştan tarafından 21/8/2010, 8:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    eee

Mesaj tarafından eee Bir 20/8/2010, 10:05 pm

security bey size cevabım şöyle olucak ben en başta güvercinlerden anlamam dedim ama burda herkez birbirine yardım ediyor düşüncesiyle geldim sizin bilginiz yok ise sadece Beysan beyi arayın o size yardım eder diye yol gözterebilirdinz yada Kuşcu Murat bey gibi gecmiş olsun diyebilirdinz ben hayvanları sizin gibi başını okşayayım yada suyunu yemini vereyim evimde süs olsun ses olsun görüşüyle beslemiyorum kuşunuzun baş ağrısına gelince nerden anladınız
    konuşuyormu ben kırık diyorum bunu anlamak için yada tedavi etmek için Veteriner hekim olmak gerekmiyor fakat benim başıma ilk defa geldi ve yoldan buldum parayla satın almadım o hayvanı ve çaresizlikten ne yapıcağımı bilmediğim yazdım bence siz ukala olmayı bırakında her canlının yaşam hakkı olduğunu çaresiz insanlara yardım etmeyi öğrenin bakıyorumda isyan edince elin klavyeye gitmiş
    Beysan Taştan

Mesaj tarafından Beysan Taştan Bir 20/8/2010, 10:16 pm

arkadaşlar ben herzaman söylüyorum.
    bütün hayvanlar insanlar tarafından beslenmeye ihtiyaç duyarlar.
    söylediklerimden birtaneside sokak hayvanları için herkez kapısının önüne günlük taze olarak bir kap su koysun.sadece kümeslerimizde ve kafeslerimizde beslediğimiz hayvanları düşünmiyelim.sahipsiz sokak hayvanlarınıda düşünelim.
    ve ben beslediğimiz kuşlarımızın kafasını hiç birzaman kimseye koparın demedim demiyorumda.
    kapatmış isek ihtiyaçlarına cvp vermek zorundayız.
    elif hnm.siz yinede gergin olmamıya çalışın.böyle daha iyi olur.
    herkeze saygılar.
    security

Mesaj tarafından security Bir 21/8/2010, 6:23 am

eee demiş ki:security bey size cevabım şöyle olucak ben en başta güvercinlerden anlamam dedim ama burda herkez birbirine yardım ediyor düşüncesiyle geldim sizin bilginiz yok ise sadece Beysan beyi arayın o size yardım eder diye yol gözterebilirdinz yada Kuşcu Murat bey gibi gecmiş olsun diyebilirdinz ben hayvanları sizin gibi başını okşayayım yada suyunu yemini vereyim evimde süs olsun ses olsun görüşüyle beslemiyorum kuşunuzun baş ağrısına gelince nerden anladınız
    konuşuyormu ben kırık diyorum bunu anlamak için yada tedavi etmek için Veteriner hekim olmak gerekmiyor fakat benim başıma ilk defa geldi ve yoldan buldum parayla satın almadım o hayvanı ve çaresizlikten ne yapıcağımı bilmediğim yazdım bence siz ukala olmayı bırakında her canlının yaşam hakkı olduğunu çaresiz insanlara yardım etmeyi öğrenin bakıyorumda isyan edince elin klavyeye gitmiş

Bu sözlerinizi okuduktan sonra aradaki kültür farkını açıkça görebiliyorum Bu nedenle size CEVABIM SUSMAK OLACAK
    eee

Mesaj tarafından eee Bir 21/8/2010, 9:39 am

kültür farkımı ne alaka yaaa bırakın Allah aşkına diyecek söz bulamayınca atmışsın bi söz ya tutarsa diye.. bencede SUS
    Beysan Taştan

Mesaj tarafından Beysan Taştan Bir 21/8/2010, 12:31 pm

syn.çağtay bey lütfen polemiğe girmiyelim.elif hanımın haklı olduğu bir durum var.
    bizler bu sitede uygulanması gereken kurallar çerçevesinde hareket etmeliyiz.
    birde bir bayanla tartışma konusu haline getirmiyelim.
    bazen haklı veya haksızda olsak.susmakta yarar vardır.
    susmakta erdemliktir.size susuyorum, cevap vermiyorum.demenizden dolayı teşekkür ediyorum.
    ama bunu manalı söylemenizede gerek yok.
    herkeze anlayışlarınızdan dolayı teşekkür ederim.
    bir daha olmamasını dilerim.
    security

Mesaj tarafından security Bir 21/8/2010, 6:15 pm

sn beysan bey bende eee adlı kullanıcı bayan olduğu için ve forumun çirkin bi hale gelmemesi için susuyorum yoksa bu konuşma içinden çıkılmaz bi hal alacaktı o nedenden dolayı böyle bi davranış sergiledim saygılar iyi akşamlar diliyorum.
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 21/8/2010, 7:10 pm

IKINIZDE FORUM`a HOSGELDINIZ
    Beysan Taştan