YUMURTLAMIYAN DİŞİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

YUMURTLAMIYAN DİŞİ

Mesaj tarafından İLHAN Bir 9/12/2010, 2:30 pm

SELAMLAR
DAHA ÖNCEDENDE FORUMDA BU KONU HAKKINDA BİLGİ İSTEMİŞTİM İLGİLENEN DOSTLAR OLDU ÇOK TEŞEKKÜRLER.
DAHA ÖNCEDE BAHSETMİŞ OLDUĞUM AKBAŞ BASKA BİR DİŞİM VAR KOCA SEZON GEÇTİ SADECE 1 ÇİFT YUMURTA YAPTI
FAKAT BİR DAHA YUMURTLAMADI ERKEĞİ ÇOK İŞTAHLI BİR ERKEK FAKAT DİŞİ DE HİÇ EŞLEŞME KONUSUNDA BİR HAREKET YOK DİŞİ GAYET SAĞLIKLI YEMİNİ YİYİYOR SUYUNU İÇİYORR BİR PROBLEM GÖZÜKMÜYOR KÜMES İÇİNDE HEP PUSMUŞ VAZİYETTE İLGİSİZ ERKEĞİNE KARŞI VE BAKIYORUM DIŞKISI HEM POPOSUNA YAPIŞIK KALIYOR YANI NORMAL DIŞKISINI YAPIYOR FAKAT ÇOĞUNLUKLA DIŞKISI POPOSUNDA BİRİKMİŞ VE KURUMUŞ VAZİYETTE KALIYOR SİZCE ÖNERİLERİNİZ NE OLABİLİR DIŞKISI GAYET SAĞLIKLI BİR DIŞKI FAKAT DİŞİ BİR TÜRLÜ YUMURTLAMIYOR.KARIŞIK YEM KULLANIYORUM BELKİ ETKİSİ OLUR DİYE AYRI BİR ÇİFTHANEYE KOYUYORUM FAKAT BİR TÜRLÜ PROBLEMİNİ ÇÖZAMEDİM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.TEŞEKKÜRLER.

İLHAN

Ad Soyad : İLHAN İZMİRLİ
Forum Kayıt : 26/04/10

Kullanıcı profilini gör

Geri: YUMURTLAMIYAN DİŞİ

Mesaj tarafından Beysan Taştan Bir 11/12/2010, 3:45 am

ilhan kardeş slm.dişi dinlenmeye girmiştir.
biraz bekliyelim.bu arada kuşların sularına nidazol şurup 1lt suya 1 kapak kullan 4-5 gün uygula.
sonra 10 günde 1 defa ver.bu işlemler bitsin.kuşa iyi vitamin takviyesi yap. yaklaşık 1 ay sonra bir durum değerlendirmesi yapalım.

Beysan Taştan

Ad Soyad : beysan taştan
Doğum Tarihi : 14/03/67
Forum Kayıt : 06/03/09

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından İLHAN Bir 11/12/2010, 7:58 am

BEYSAN ABİ ÇOK TEŞEKKÜRLER İLGİNİZE BAZI ARKADAŞLARDAN DUYDUM EVIT-SE YADA VİTAFORM VER DİYORLAR VİTAMİN TAKVİYESİ OLARAK SİZİN ÖNERİBİLECEĞİNİZ.BİR VİTAMİN VARMIDIR.TEŞEKKÜRLER.

İLHAN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Beysan Taştan Bir 14/12/2010, 7:46 pm

ilhan önce kuşun sağlık durumuna bak iyi ise evitse verebilirsin.yada selenium E verebilirsin.
vitaformda etkili olur.
ama kuşun yumurtalıklarında eğer kist falan var iese o zaman başka tedavi uygulamak lazım.
sen yinede bu yazdıklarımı ilk etapta uygula olmaz ise daha sonra tel ile paslaşırız.
ben gerekeni size anlatırım.

Beysan Taştan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından İLHAN Bir 17/12/2010, 12:17 pm

beysan abi selam bir şeyi merak ettim bu nidazol şurup bunu bana tavsiye etmendeki amaç nedir.ben bu şurubu ne için kullanıcam bilgilendirirsen sevinirim.emeğine ve ilgine teşekkür ederim.

İLHAN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Beysan Taştan Bir 18/12/2010, 6:46 pm

İLHAN demiş ki:beysan abi selam bir şeyi merak ettim bu nidazol şurup bunu bana tavsiye etmendeki amaç nedir.ben bu şurubu ne için kullanıcam bilgilendirirsen sevinirim.emeğine ve ilgine teşekkür ederim.
ilhan kardeş slm.nidazol şurup'u önermemdeki sebep şu:sizin dişi kuşun dışkısının poposuna yapışması için kuşun dışkısının sulu şeklinde olmasınada faydalı olucaktır.
kuşta bir hazımsızlık varki problem oluşmuş.bundan dolayı nidazol şurup kullanalım dedim.okey.

Beysan Taştan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 9:39 am

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön