Okuyunki kendiniz bir an önce aradiginiz cevabi bulun !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Okuyunki kendiniz bir an önce aradiginiz cevabi bulun !

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 4/2/2011, 3:17 pm

Hastaliklar sonrasi önüne gecilemiyen ölümler sonrasi sanki bir suclu arar gibi birde burada ilginize tsk gibi sözler eden olabiliyor, bu cok yanlis, cünkü online olup bilmiyen vardir, yanlis yönlendirmemek icin susan vardir, bilipte o an burada yani aramizda olmayan vardir, var da var, ihtimallerin olmiyacagi yok, hersey olabilir, ...

Hastalik benim Kümesimde cikmis ise, bakarim bi, o ara birde BILGILI olana bire bir yönelirim, isim var demez herhalde, ...

Sonucta olan Kümeste tüglerini kabartmis, kösede sizmis halde ve ölümü bekliyen, aylardir yem yedirdigimiz, altini temizledigimiz kusumuz var, yemini vermekte nasil vakit kaybetmiyorsak, tedavidede öyle olmali, yani bilgisayar önünüzde, mouse elinizde, gözleriniz firil firil, ates gibi, zekaniz yine öyle, o halde suclu kim ? ! ?

Ölüm Allahin emri oldugu gibi cogu zamamda yanlis ortamlarin ve sartlarin eseridir, kümesin temizligi, hadi kirli olsun, ama o an izgara gibi yani kusu bu tür mikrop kaynaklardan uzak tutabilecek ekipmanlarada ihtiyac var demek, bu tür malzemeler olmaz ise olmazlarin en önünde yer almali, ... kus pisligin icinden yem yiyor ise siz sulugu temizleyin durun, neye fayda, ...

Umarim kimse yanlis anlamaz bu ortaya yazdigimi, kimse hasta olmasin, kimsenin kusu yine öyle, ama olmuyorda degil, ona görede acil davranmak gerek, ...

Ilk müdahelede BIZ`ler gec kaliyor isek ne FORUM Üyelerinin nede hickimsenin bunda sucu vardir, telefon diye birsey var, özel mesaj diye birsey var, ...

Herkesinde az cok özel ve kendine göre isi var, ...

Herkesin biraz daha duyarli olmasini temennigi ediyorum, bilmiyorum anlatabildimmi ! ? !

Saygilar

Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10

Kullanıcı profilini gör http://murat-tuna66.jimdo.com/

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön