Güvercinlere Elveda

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Güvercinlere Elveda

Mesaj tarafından cCc ANIL Bir 14/9/2011, 11:10 am

Merhaba Arkadaşlar

İzmir'de oturmam ve Manisa Celal Bayar Üniversitesinde okumam sebebiyle kuşçuluğu bırakmak zorunda kaldım. Her gün Manisa'ya gidip geldiğim için kuşlarıma ve kendime ayıracak vaktim olmuyordu. Arkadaşlar gezelim dediği zaman "kuşlarım aç bekliyor" diyip az eve geri gelmedim :) Hem derslerime daha fazla vakit ayırmak için hemde kuşlarımın sürekli kapalı olarak yaşamaması için kuşçuluğu bırakmaya karar verdim. bir kaç tane Can Uğraş kardeşime hediye ettim. Gerisini de sattım. Artık bir daha ne zaman başlarım bilmiyorum. Ama uzun vade de güvercinlerden uzağım. Artık Can kardeşime gidip ara sıra görürüm bir kaç tanesini :)

Görüşmek üzere Arkadaşlar.

Kendinize iyi bakın.

Allah'a emanet olun.

cCc ANIL

Ad Soyad : anıl
Forum Kayıt : 27/03/08

Kullanıcı profilini gör

Geri: Güvercinlere Elveda

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 15/9/2011, 7:39 am

Üzülme, Ku$lari bu vaziyetde beslemek SANA eziyet olur, hani güzel bakiyorsundur, ama bu arada ezilen ve sikilan SEN olmamalisin, aksine, ...

Okulunu bitir, hedefine ula$ ve ondan sonra Allah`in izniyle güzel bir yerde tekrar devam edersin, hani yerin ve imkànin $u an icin el veri$li degilmi$, kurtuldun diyebilirsin, tadini cikar, orda burda sadece seyretmeside güzel, zaten kurtulmasi zor bir hastalik, bagimlilik gibi bir$ey, bunuda ancak besliyen bilir, ... sana her konuda ba$arilar dilerim, hedefe ula$ ve ondan sonra diledigini istedigin gibi yaparsin insallah
Sende Allah`a emanet ol, diplomasiz görünme gözümüze emmi king

Saygilar Anil

Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10

Kullanıcı profilini gör http://murat-tuna66.jimdo.com/

Mesaj tarafından cCc ANIL Bir 15/9/2011, 1:03 pm

Yorumun için teşekkürler Murat abi king
Nasıl bırakdım bilmiyorum valla. Bi vardılar bi yok oldular. Şimdilik kurtuldum dediğin gibi. Yıllar sonra gene başlarım beslemeye. Öğrenciyken bakılmıyor zaten kuşa felan.
Bir yada iki çift kuş ayıracaktım aslında. Ama kuşçu bi amcam var. Sağolsun o başlattı beni bu işe :) Hepsini sat dedi. okulunu bitir önce dedi. daha ne kuşlar gelir geçer dedi. bende onu dinledim. sözüne uydum. Cidden doğru söyledi.
Güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kal :)

cCc ANIL

Ad Soyad : anıl
Forum Kayıt : 27/03/08

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 16/9/2011, 1:49 pm

Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10

Kullanıcı profilini gör http://murat-tuna66.jimdo.com/