Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

Paylaş
    Emre-İst.Kayışdağı

Ad Soyad : Emre Turan
    Forum Kayıt : 02/01/12

Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

Mesaj tarafından Emre-İst.Kayışdağı Bir 14/3/2012, 7:29 pm

Arkadaşlar güvercinlerimi alıştırmaya çalışıyorum kanatlaır bantlı bahçeye çıkarıp etrafı tanısın diye gezdiriyorum kedi saldırıyor Bu soruna bir çözümünüz varmı ne yapmalıyım köpek alın fln demeyin sakın :D

Güvercinlerimin birisini bile kedi kaparsa gerçekten çok üzülürüm 6 tane var hepside çok değerli güvercinler.
    amasyalı kuşcu

Ad Soyad : mücahit bilal
    Doğum Tarihi : 20/09/96
    Forum Kayıt : 29/03/10

Geri: Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

Mesaj tarafından amasyalı kuşcu Bir 24/3/2012, 3:55 pm

İlla Köğek alman gerekdiği anlamına gelmez sende sahte bir kopek yaparsın kumaşdan kopek resmi çıkar içini yünle doldur alsana kopek sonrada boya.
    kuscusemih

Ad Soyad : Semih Cakir
    Doğum Tarihi : 27/08/91
    Forum Kayıt : 26/03/08

Geri: Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

Mesaj tarafından kuscusemih Bir 24/3/2012, 10:08 pm

Hayırlı Kümesler

Ne kadar doğru bilmiyorum ama kahve telvesini kedinin gezdiği yerlere dökün telve patilerinin arasına girip rahatsız ediyormuş bir daha da pek yanaşmıyormuş kümes etrafına bunu bi kaç kere deneyin uzaklaşana kadar bi yerden duymuştum ama yararlımı değilmi bilmiyorum denemekte bi fayda var
    denigo20

Ad Soyad : Deniz Tural
    Doğum Tarihi : 14/04/92
    Forum Kayıt : 17/05/08

Mesaj tarafından denigo20 Bir 4/6/2012, 11:02 am

Öncelikle merhaba.Kediler gerçektende birçok canlı için tehlike arz eden canlılardır.Ancak bazı kediler çok inatçıdır tıpkı bir atmaca misali.Kapmadan gitmez ya da sürekli saldırı peşindedir.Bence böyle bir durumda en iyi yapılması gereken şey bir kafesle tuzak kurup kediyi çok uzakta bir yerde salmak en iyi çözüm geliyor bana.Ya da duymak istemiyorsunuz sanırım ama köpek besleyebilirsiniz.Selamlar...king
    BlackJack

Ad Soyad : Fatih Korkmaz
    Forum Kayıt : 10/12/08

Mesaj tarafından BlackJack Bir 4/6/2012, 5:59 pm

eline bir sopa al kedi gelince birden bağırarak üstüne doğru koş kovala ama vurma korkut sadece.bir daha değil bahçeye mahallene bile gelmez korkudan lol!
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 4/6/2012, 6:17 pm

Manyak lol!

derler adama lol! lol!
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Böylemi

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 4/6/2012, 6:19 pm

lol!

BlackJack

Ad Soyad : Fatih Korkmaz
    Forum Kayıt : 10/12/08

Mesaj tarafından BlackJack Bir 6/6/2012, 6:31 pm

lol! lol! lol! aynen lol!
    ozmen

Ad Soyad : ozmen
    Forum Kayıt : 24/05/12

Mesaj tarafından ozmen Bir 6/6/2012, 8:43 pm

sakın köpek alma bahçen kedi mezarlıgına döner bizim kurt günlük 3 kedi öldürüyodu alıyosanda bile baglı tut

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati 20/8/2017, 2:16 am