Lütfen acil yardım Lütfen bakın acil Beysan bey özellikle sizden acil yardım bekliyorum lütfenn!!!!!

Paylaş
    Emre-İst.Kayışdağı

Ad Soyad : Emre Turan
    Forum Kayıt : 02/01/12

Lütfen acil yardım Lütfen bakın acil Beysan bey özellikle sizden acil yardım bekliyorum lütfenn!!!!!

Mesaj tarafından Emre-İst.Kayışdağı Bir 23/3/2012, 4:56 pm

Arkadaşlar benim cakmaklı hasta oldu sanırım kuş hiç uçmuyor uçamıor oldugu yerde şişip bekliyor onceden çok korkaktı felaket kaçıyodu smdi hiç bişi ypmıyor nereye atsam bi kanatla (hiç kanat sesi çıkmadan) bi kanat çırpıp oldugu yerde şişip bekliyor elimde tutuyom uçmuyor.Kuşum iyileşirmi ne yapmalıyım bu gün ufak kömürlük çatısında kedi yanında bkliyor oda yatıp onu izliyordu hiç kprdamıyordu kedi kapmadı ama son anda kaçtı onun iyileşmesini çok istiyorum.Acaba iyileşirmi ?
    Emre-İst.Kayışdağı

Ad Soyad : Emre Turan
    Forum Kayıt : 02/01/12

Geri: Lütfen acil yardım Lütfen bakın acil Beysan bey özellikle sizden acil yardım bekliyorum lütfenn!!!!!

Mesaj tarafından Emre-İst.Kayışdağı Bir 23/3/2012, 5:03 pm

ne yapmalıyım ona sarımsak limon gibi şeyler iyi gelirmi acaba ?
    quaresma

Ad Soyad : yusuf sarıçayır
    Forum Kayıt : 17/12/09

Geri: Lütfen acil yardım Lütfen bakın acil Beysan bey özellikle sizden acil yardım bekliyorum lütfenn!!!!!

Mesaj tarafından quaresma Bir 23/3/2012, 6:16 pm

Salmonela başlangıcı olabilir,veya kendini bir yere vurmuş olabilir Beysan abi müsait olduğu zaman seni aydınlatır eminim.Geçmiş olsun.

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati 20/10/2017, 12:41 pm