Eser'e Girmiş Çok Kral Bir Sabunim ve Halsiz bir Ön Tepe Miskim var !!YARDIM

Paylaş
    coskun516

Ad Soyad : Coşkun Keskin
    Forum Kayıt : 27/12/12

Eser'e Girmiş Çok Kral Bir Sabunim ve Halsiz bir Ön Tepe Miskim var !!YARDIM

Mesaj tarafından coskun516 Bir 27/12/2012, 10:46 am

Öncelikle S.aleykum cümleten. Abilerim Elimde 1 Çift Kuşum var Sabuni ve Ön tepe miski
    Sabuni Erkeğim'in daha oyununu hiç bi kuşda hç bir video'da göremedim. İstanbul Genelinde Fişek Atma , Adana Genelinde Dam Vurmada 1.ciliği var.
    Kuş'un En son ki uçuruşumda Dama gelip Fişeğe yükseldiğinde takla vurdukdan sonra yere düştü. İlk olarak anlamadım ancak sonra kuşun boyunun hafifden döndüğünü gördüm.Sallabaş kadar Değil Ancak hafifden belli oluor. Sanırım Eser diyorlar. İlk defa Başıma geliyor Acaba kuşumu tekrar eski haline nasıl getirrim. Bir kaç foruma yazdım ancak eski haline gelmez ama az çok iyileşir dediler. Sizlerden de Bir Yöntem Alıp kuşuma uygulamk istiyorum Şimdiden hepinize teşekür ediyorum.

Diğer Kuşum Ön tepe miski Çok Halsizleşti. Yem'ini Suyunu Felan Yiyor Ancak Kuş Uçamıyor Yürüyecek Mecali Yokmuş gibi davranıor. İnsanlardan ürkmüyor anlıcagınız Pusup oldugu yere çöküyor. Ancak kuşun yemini suyunu içmesinde bi sıkıntı yok ve bu kuşada ne önerirsiniz ?

Şimdiden Yardım edicek abilerimin Hepsine Teşekürü bir borç bilirim
    Coşkun Keskin
    20
    İstanbul/Pendik
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Geri: Eser'e Girmiş Çok Kral Bir Sabunim ve Halsiz bir Ön Tepe Miskim var !!YARDIM

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 27/12/2012, 11:45 pm

Gecmi$ olsun, böyle bir$eyi bende ilk kez duyuyorum

Ku$a ayni vaziyetde iyi bakmaya devam et, bilmiyorum gerci fakat yumurtliyan di$ide birden yumurta felcine giriyor, 3 - 5 gün sonra yine toparliyor kendini, umarim geldigi gibi gider bu derdin, ...

Bey$an Ta$tani ara bi, profilini tiklarsan numerasi görünür, selam söyle, gecmi$ olsun tekrar

Saygilar

Forum Saati 14/12/2017, 7:04 pm