Besliyomuyuz yoksa Öldürüyormuyuz ??

Paylaş
    Urar

Ad Soyad : alp vural
    Forum Kayıt : 31/10/12

Besliyomuyuz yoksa Öldürüyormuyuz ??

Mesaj tarafından Urar Bir 25/2/2013, 11:28 pm

Herkese selam arkadaşlar. Ben cok kümes gördüm ve inanın çoğu pislik içindeydi. Niye temizlemiyorsun diye sorduğumda coğuda eh işde arada elimizden geldikçe yapıyoruz oldu Hadi bunu geçdik bide bu dar yerde bu kadar kuşu niye besliyorsun yazık deyilmi ? dediyimde verilen cevap komik yerim dar ben ne yapayım oluyor. Ve bu kümüslerde en ez 4 ila 5 kuşun hasta olduğuna inanın şahit oldum. Kimisinde ur cıkmışdı Kimisi tüy yutmuşdu.Kimisi bitkindi.Kimi hayvan gözlerinden rahatsızdı. Bu kümeslerde olan durum. Bide daha ilginç bişeye şahit oldum Geçen bursa kuş pazarındaydım. Adamın birsi ilaçları dizmiş satıyor. birisi anlatıyor kuşunun hastalığını bu ilaçları satan adam veterinermiş gibi reçeteyi veriyor . Sana vereceğim bu iğneyi vur kuşun kafasına iki günde kendine gelir diyor .

Ben taklacı besliyorum ve inanın kuşların yanına her gittiyimde kendime şu soruyu soruyorum Benim kuşum takla atsın 1000 2000 neyse fişek yapsınmı diye besliyorum yoksa ben onları sevdiyim içinmi besliyorum . Bence sağlık bakanlığımı devreye girer artık ne giriyorsa şu kuş pazarlarında satılan ilaçları ne olur denetleyin Arkadaşlar Kuşlarımızı sevelim onlar elimize aldığımız araç deyildir . Onlarında kalbi vardır.Yok diyen kulağını kuşun göğsüne dayasın ..Herkese sevgiler saygılar
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Geri: Besliyomuyuz yoksa Öldürüyormuyuz ??

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 26/2/2013, 1:09 pm

... Insanlarin, hayvanlarin hisleri yok dü$üncesini savundukca, hayvanlar, ne yazikki, insanlarin dü$ünmedigini kendi canlarinda hissedecektir, ...

Forum Saati 18/11/2017, 8:24 am