Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Mesaj Sayısı : 3
Ad Soyad : YONCA AKIN
Nerden : istanbul
Forum Kayıt : 03/03/18
Kullanıcı profilini gör

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK

Bir 6/3/2018, 7:23 pm
Değerli güvercin severler, herkese  merhaba.
Geçen yıl KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine  katıldım ve katılım belgesi aldım. Ben ve eşim yaklaşık 9 yıldan bu yana güvercin besliyoruz.Elimizde var olen sermaye  ve 2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteği ile bir güvercin satış işletmesi kurmak istiyoruz.Bu işletme aynı zamanda canlı yayın ile internetten online ihale  yapacak.Ne  dersiniz ?
Bir sorum daha var ,içimizde KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında bilgi ve deneyimi ola  var mı ? Çünkü neyi nerede nasıl yapacağımızı tam olarak bilmiyoruz.Veya çevrenizde  tanıdık güvenilir  danışmanlık firması  var mı ? İnternette KOSGEB Girişimci Desteği adı altında dünya kadar çakal-dolandırıcı,fırsatçı- var
avatar
Mesaj Sayısı : 3
Ad Soyad : YONCA AKIN
Nerden : istanbul
Forum Kayıt : 03/03/18
Kullanıcı profilini gör

Geri: KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK

Bir 13/3/2018, 1:31 pm
Merhaba 
Dün KOSGEB'e  gittik KOSGEB Girişimci Desteği kapsamında  Güvercin Satış dükkanlarının  KOSGEP Girişimci Desteği kapsamında olduğunu öğrendik ,KOSGEB'deki personel bizimle  çok ilgilendi hatta işletmemiz için gerekli olan mali kodu bile  verdi.

Güvercin satış işletmesi açmak isteyen arkadaşlar 477601 bu numara ile  kayıt olmalı maliyeye. KOSGEB işletmede yer alan bütün demirbaşlara  destek veriyor ve tüm bunların yanında iş yerinin kira ve personel giderlerine de destek sunuyormuş.KOSGEB'te  yer alan uzman bize iş yerini kurduktan sonra iş planınızı hazırlayın dedi.Hadi  hayırlısı.
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz