sorum olcakti

Paylaş
    caca425

Ad Soyad : çağan yapici
    Doğum Tarihi : 27/05/95
    Forum Kayıt : 09/08/09

sorum olcakti

Mesaj tarafından caca425 Bir 27/9/2009, 2:12 pm

sa bende 23 tane kuş var sabuni miski mermere arap mavi filen bi erkek var 2 tane dişi eş aldi eşleşiyolar filen kiş diyemi yumurta yapmio bide uçurulan kuş yumurtlarmi bide kuşlari atmac kapmamasi için kaç gibi uçurmak lazim geçende geldi kuş kendini çatiya atti ?
    BlackJack

Ad Soyad : Fatih Korkmaz
    Forum Kayıt : 10/12/08

Geri: sorum olcakti

Mesaj tarafından BlackJack Bir 27/9/2009, 6:42 pm

kuşluk vakti bide akşam çok geç uçurmayacan ezandan 2saat önce felan uçuracan.ben kafama koydummu uçururum kuşlarda alıştı artık dans ediyolar onlarla annadınmı o kaddarrrrrrrrrrrrrrrr
    BlackJack

Ad Soyad : Fatih Korkmaz
    Forum Kayıt : 10/12/08

Mesaj tarafından BlackJack Bir 27/9/2009, 7:03 pm

yine kaptırdım ben kendimi kafana göre takıl kardeş akacak kan damarda durmaz

En son BlackJack tarafından 27/9/2009, 8:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    denigo20

Ad Soyad : Deniz Tural
    Doğum Tarihi : 14/04/92
    Forum Kayıt : 17/05/08

Mesaj tarafından denigo20 Bir 27/9/2009, 7:26 pm

çağan bey merhabalar bir erkek iki dişiyle eş alabiliyor bende bunu yaşadım yalnız şöyle bir durum var ki bu sakıncalı bir durum bir dişiyle ilgilenmesi daha uygun olacaktır diğer dişiyle çiftleşsede bence yetişemez her ikisinede uçurulan kuş yumurta tutamaz derler en azından ben öyle duydum atmaca için kesin bir vakit veremem ancak kuşları sabah erken saatlerde ve akşam serinliğinde uçurmak en güzeli yani atmacadan korkuyoruz diye kuşları uçurmayacağız diye bir kural yok benim önceden 3 tane kuşum olduğu zamanlar bile atmacadan korkmadan uçuruyordum o kuşun şansına kalmış ama yine dediğim gibi sabah vakti ve akşam serinliği uygundur.Karar size kalmış selamlar :)

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati 18/10/2017, 8:35 pm