Paylaş
Ad Soyad : BURHAN
Doğum Tarihi : 23/03/78
Forum Kayıt : 16/02/10
Kullanıcı profilini gör

KISIR DİŞİ KUŞ

Bir 2/4/2010, 6:01 am
Beysan Bey merhabalar.. bazı sitelerde ve forum sayfalarında yumurta yapamayan kuşların FARLUTAL tablet edlı beşeri bir ilaç sayesinde yumurta yaptıkları yazılmış.. sizin yorumunuz nasıl acaba.. böyle bir durumda sizin önereceğiniz bir ilaç var mı acaba?.
Ad Soyad : beysan taştan
Doğum Tarihi : 14/03/67
Forum Kayıt : 06/03/09
Kullanıcı profilini gör

Geri: KISIR DİŞİ KUŞ

Bir 3/4/2010, 3:31 am
bruskburhan demiş ki:Beysan Bey merhabalar.. bazı sitelerde ve forum sayfalarında yumurta yapamayan kuşların FARLUTAL tablet edlı beşeri bir ilaç sayesinde yumurta yaptıkları yazılmış.. sizin yorumunuz nasıl acaba.. böyle bir durumda sizin önereceğiniz bir ilaç var mı acaba?.
burhan kardeş slm.FARLUTAL tablet denilen ürün özellikle sökülme ve akışkanlığı sağlıyan.
mesela bayanlarda adet düzensizliği durumunda kullanılarak adet görmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur.
şimdi gelelim kısır kuşlardaki olaya:kısır kuşlarda 5mg olan tabletten 1 tanesini ikiye bölüp yarım olarak kullanmakta yarar vardır.
benim önerim şudur:5mg farlutal al 1/2 olarak 10-15 gün kadar kullan.
aradan3-4 gün geçtikten sonra cipro 500mg al.1/4 olarak.4 gün kullan.1-2 gün boş geç sonra yine 1/4 olarak 4 gün kullan.işlem tamam.bu tedaviyi uygularken.kuş eşten ayrı olmalı.tedavi bittikten sonra kuş 15-20 gün yine ayrı kalmaya devam ediyor.sonra bu dişi kuşu 20 günlük ayrı süreç içerisinde hergün günde 1 defa erkeklerin yanına getir 3-5 dakika dursun erkekler ona öttüğünde kuşun hormon salgılamasını sağlamak için bu işlem yapılmalı.fakat sakın kuşun eşlenmesine müseade etme.bu işi 20 gün ve günde 1 defa tekrarla 20. günün sonunda kuşu eşe at.ve eşe attığında elinde varsa selenium E kullan 10-15 gün kadar uygula geçmiş olsun.bol yavrular dilerim.
sayın arkadaşlar.bu yazıya herkezin dikkat etmesini dilerim.

En son Beysan Taştan tarafından 21/4/2010, 3:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ad Soyad : BURHAN
Doğum Tarihi : 23/03/78
Forum Kayıt : 16/02/10
Kullanıcı profilini gör

Bir 4/4/2010, 2:03 pm
çok teşekkür ediyorum önerileriniz için.. bazı yerlerde okumuştum pek inanmamıştım. ama sizin görüşlerinizden sonra bu tedaviyi uygulayacağım.. bütün önerilerinizi her zaman okuyor ve güvenerek uyguluyorum.. teşekkür ediyorum .. Allaha emanet.
Ad Soyad : ismail güleç
Doğum Tarihi : 01/01/75
Forum Kayıt : 21/04/08
Kullanıcı profilini gör

Bir 6/4/2010, 12:05 pm
Beysan bey madem %70 iyi gelen bir ilaç var nereden ve ne şartlarla temin edebileceğimizide yazsınlar, niçin telefon numaralarını bırakıyorlar anlamış değilim. Saygılarımla.