Selamun Aleyküm

Paylaş
    L3AA

Ad Soyad : adnan tutar
    Forum Kayıt : 14/05/10

Selamun Aleyküm

Mesaj tarafından L3AA Bir 15/5/2010, 11:58 am

Bu serüvene 12 yıl önce babamın eskiden olan merakı ile başlamıştım 10 tane kuş vardı sanırım çalındı kedi kaptı derken bırakmıştık
    5 Yıl sonrasında tekrardan bir merakla bi çift bursa ile başladık yavrular yeni gelen kuşlar derken 12 tane olmuştu sanırım Yerde besliyoduk evimin etrafı agaçlarla çevrili idi buda büyük uğraş ve sorunlaru beraberinde getiriyor idi.Yeri geldi kuşu kaldırcaz diye cam kırdık yeri geldi kedilerin peşindne koştuk kümese fare dadandı ve tekrardan bırakma kararı aldık

Yeni bi eve taşındık ve burda tekrardan 2 çift kuş ile başladım herşey çok güzel ve keyifli bi şekilde ilerliyor
    Sizlerin sayesinde bilmediğim çok şeyi öğrenmiş oldum ve öğrenmeyede devam ediyorum herkese teşekkür ediyorum forumdaki paylaşımları için

Çevre bi kaç yüksek bina dışında açık alana sahip teras katı olduğu için eskisi gibi kedi kapma çalınma endişeside duymuyorum
    Boy olarak kısa olsada 5 metre uzunluğa sahip şuan sadece 1.5 metresini kullanıyorum ilerleyen vakitlerde geliştirmeyi düşünüyorum

Bi çok yeni şey öğrendim hepinizden
    Erdal ŞAHİN

Ad Soyad : Erdal
    Doğum Tarihi : 28/07/82
    Forum Kayıt : 04/04/10

Geri: Selamun Aleyküm

Mesaj tarafından Erdal ŞAHİN Bir 15/5/2010, 6:58 pm

Hoşgeldin Adnan, ilerleyen günlerde kuşların yumurtlar ve sayı yine artar yerin ufak gelirse elinden fazla kuşları çıkartırsın böylece senin için sorun oluşturmaz, inşallah ilerleyen günlerde gönlünce bir yere ve bol bol kuşlara sahip olursun aynı yer sorunu bendede var bende çok sayıda kuşum olsun istiyorum fakat imkanlar dahilinde bakmaya çalışıyorum. Herşey gönlünce olsun Allah' a emanet ol.
    Forum Admin

Ad Soyad : Güvercin Forum
    Doğum Tarihi : 05/10/84
    Forum Kayıt : 10/01/08

Mesaj tarafından Forum Admin Bir 15/5/2010, 7:49 pm

Türkiye Güvercin Forum'a hoş geldiniz.
    ala81aydın

Ad Soyad : Aydın ÖZTÜRK
    Forum Kayıt : 11/04/10

Mesaj tarafından ala81aydın Bir 17/5/2010, 4:14 pm

aleyküm selam kardeşim maşallah yerin süper kuşlar burda eminim çok cabuk çogalır allah gonlüne gore versin bizede senin gibi güvercin beslemeye bi yer nasib etsin
    Kuscu-Murat

Ad Soyad : Murat Göcmen
    Doğum Tarihi : 04/02/78
    Forum Kayıt : 04/01/10

Mesaj tarafından Kuscu-Murat Bir 17/5/2010, 8:38 pm

Güle güle besle insallah

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati 23/8/2017, 7:38 pm